fbpx

Znajdziesz tu najnowsze oferty pracy zebrane przez Dział Marketingu i Karier  Czytaj więcej...

 

 Ogłoszenia

Praca w Filharmonii dla studentów (06.11.2019 r.)

Centrum Edukacji Artystycznej – Filharmonia Gorzowska poszukuje do pracy w charakterze szatniarzy-bileterów osoby uczące się lub studiujące. Praca głównie w godzinach przedpołudniowych, polega na odbieraniu i wydawaniu okryć gości Filharmonii oraz na sprawdzaniu biletów wstępu do instytucji.
Praca odbywa się w wybrane dni tygodnia. Zainteresowani mogą się kontaktować z Renatą Ochwat, tel. 957392748, lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konsultant Medyczny/Fizjoterapeuta (02.10.2019r.)


Firma Nasze Zdrowie GL+ poszukuje pracowników na stanowisko konsultanta/fizjoterapeuty. Miejsce zatrudnienia – Gorzów Wielkopolski.

 Czytaj więcej...

Fizjoterapeuta w domu pacjenta (24.07.2019 r.)

Firma EuroMed poszukuje fizjoterapeutów odpowiedzialnych za realizację cyklu terapeutycznego w domu pacjenta.

 Czytaj więcej...

Praca dla fizjoterapeutów w Poradni Psychologiczno-Pegagogiczej (10.06.2019 r.)

Na podstawie porozumienia NR MEN/2017/DWKI/173 zawartego pomiędzy Ministerstwem Edukacji Narodowej a miastem Gorzów Wlkp., Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych pełni funkcję Wiodącego Ośrodka Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczego na terenie miasta Gorzowa Wlkp. w zakresie kompleksowego wsparcia dla dzieci oraz ich rodzin „ Za życiem”. W związku z powyższym istnieje możliwość podjęcia przez magistra fizjoterapii współpracy w ramach projektu ( czyt. umowa zlecenie).

 Czytaj więcej...

Praca dla fizjoterapeutów w Słubicach (27.05.2019 r.)

brandmed logo

Centrum Medyczne Brandmed w Słubiacach poszukuje do pracy fizjoterapeutów. Firma deklaruje się wziąć udział w kosztach zakwaterowania pracowników w istotnym zakresie!!! Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

 Czytaj więcej...

Praca dla fizjoterapeutów w Bawarii

SMUDA PHYSIOTHERAPIE poszukuje fizjoteraputów, rehabilitantów do pracy w gabinetach na terenie Bawrii (Norymbergia).
Firma proponuje atrakcyjne warunki zatrudnienia.

 Czytaj więcej...

 Kierownika działu merytorycznego

Fit Academy poszukuje kierownika działu merytorycznego odpowiedzialnego za:
•    podnoszenie jakości kursu Trener Personalny i kursow dodatkowych
•    sprawowanie pieczy nad poziomem wiedzy i umiejętności trenerów
•    zarządzenie grupą trenerów oraz rekrutacja nowych
•    nadzór nad procesem tworzenia autorskich kursów dodatkowych
•    tworzenie i nadzorowanie cyklicznych prac contentowych dla marketingu

 Czytaj więcej...

Praca dla żeglarzy w Barlinku

Klub Żeglarski SZTORM w Barlinku zatrudni instruktora sportu / trenera, do prowadzenia zajęć szkoleniowych w żeglarstwie regatowym dzieci.
•    Miejsce prowadzonych zajęć – Jezioro Barlineckie, przystań SZTORM
•    Zajęcia prowadzone w soboty i niedziele
•    Umowa o pracę

Kontakt – Mariusz Mikołajczyk  tel. 531552091, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Praca dla wychowawców kolonijnych w Lubniewicach

Firma RANCHER PT, poszukuje osób młodych, energicznych, odpowiedzialnych, potrafiących pracować z dziećmi i młodzieżą. Proponujemy pracę na organizowanych przez naszą firmę koloniach i obozach letnich w Lubniewicach nad Jeziorem Lubiąż (województwo lubuskie).

Czytaj więcej...

 

 

Praca dla wychowawców kolonijnych - Słowianka

oferat slowianka

Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne Słowianka Sp. z o.o. poszukuje Wychowawców Kolonijnych na potrzeby organizacji Sportowych Półkolonii w okresach:
Turnus I 25.06-06.07.2018; Turnus II 09.07-20.07.2018; Turnus III 23.07-03.08.2018; Turnus IV 06.08-17.08.2018
Zajęcia Trwają od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00, zapewniamy obiad. Więcej informacji od poniedziałku do piątku od godziny 7:30 do 15:30 pod numerem telefonu 95 7338 509.

 

Praca dla wychowawców i instruktorów sportu

Biuro podróży SobeckiTravel poszukuje osób do pracy na obozach letnich w 2018 na stanowiskach: wychowawców, ratowników wodnych, instruktorów windsurfingu, tańca, żeglarstwa

Czytaj więcej...

 

Przedstawiciel handlowy w branży rehabilitacyjnej / medycznej

LIW Care Technology jest producentem innowacyjnych urządzeń rehabilitacyjnych. Oferuje wyjątkowe rozwiązania w segmencie rehabilitacyjnym, chronione patentami, projektowane i produkowane w Polsce.

Czytaj więcej...

 

 

 Trwa nabór do pracy w KADET OK

Firma Kadet OK - organizator wypoczynku dla dzieci i młodzieży w miejscowości Długie (woj. lubuskie, koło Dobiegniewa) poszukuje pozytywnie nastawionych do życia, odpowiedzialnych i zaangażowanych w pracę wychowawców kolonijnych, survivalowców, instruktorów sportów wodnych

Czytaj więcej...

 

 

Praca dla fizjoterapeuty

Instruktor FitnessZespół Domowego Leczenia Respiratorem, który leczy i opiekuje się osobami z przewlekłą niewydolnością oddechową wymagającą stosowania respiratora, poszukuje kandydatów mieszkających w województwie wielkopolskim na stanowisko: FIZJOTERAPEUTA

Czytaj więcej...

 

 

Praca dla Instruktorów Fitness w Hiszpanii

Instruktor FitnessSezonowa praca w okresie wiosenno-letnim dla osób z przygotowaniem do pracy jako instruktor fitness na wybrzeżu Costabrava. Wymarzona oferta dla osób, które chcą poznać wybrzeże Costabrava i podjąć ciekawą pracę z możliwością praktyki języka.

Czytaj więcej...

 

Oferta współpracy z CSR "Słowianka"

slowianka iconCentrum Sportowo-Rehabilitacyjne "Słowianka" Sp. z o.o. zwraca się do pracowników, studentów i absolwnetów ZWKF z propozycją rozszerzenia dotychczasowej współpracy.

Czytaj więcej...