info icon

DOTACJA DLA STUDENTÓW I DOKTORANTÓW

AWF POZNAŃ I ZWKF W GORZOWIE WLKP.

POSIADAJĄCYCH ORZECZENIE O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

Wzorem lat ubiegłych nasza Uczelnia otrzymała środki finansowe na wsparcie procesu studiowania doktorantów i studentów z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Wnioski należy adresować na:

Pełnomocnik Rektora ds. Osób Niepełnosprawnych

prof. dr hab. Stanisław Kowalik

Akademia Wychowania Fizycznego

ul. Królowej Jadwigi 27/39

Powyższe dokumenty należy przekazać:

osobiście: do p. Marii Piotr, pokój 237 budynek główny AWF, ul. Królowej Jadwigi 27/39, tel.: 61 835 51-60,

względnie mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie do dnia 24 października 2018 r.

W związku z tym uprzejmie proszę osoby zainteresowane o dostarczenie:

• wniosku o przyznanie dotacji na zakup sprzętu lub pomocy dydaktycznych

ułatwiających proces studiowania wraz z uzasadnieniem celowości przyznania pomocy

• wypełnionej i podpisanej zgody na przetwarzanie danych osobowych
  • wniosek winien zawierać: imię i nazwisko, kierunek, rok studiów, grupa, mail, telefon.

W załączeniu: