fbpx

Realizując misję upowszechniania i popularyzacji nauki, Zamiejscowy Wydział Kultury Fizycznej – gorzowska Filia AWF Poznań organizuje cyklicznie Gorzowski Festiwal Nauki z AWF.

Na festiwal zapraszamy naukowców i pasjonatów, a także tych, którzy na co dzień nie mają do czynienia z szeroko pojętą nauką. Mamy nadzieję, że jest to czas inspirujących działań, niezapomnianych wrażeń i dobrej zabawy.

W ramach Gorzowskiego Festiwalu Nauki z AWF organizujemy wykłady z wybitnymi naukowcami, warsztaty w laboratoriach i wystawy. Skupiamy się na naukach o kulturze fizycznej i naukach o zdrowiu, podejmując między innymi zaganienia z genetyki, biochemii, anatomii, fizjologii, biomechaniki, fizjoterapii, warsztaty dietetyczne i pokazy kulinarne.

Wszystkie edycje Gorzowskiego Festiwalu z AWF finansone były ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego przeznaczonych na działalność upowszechniającą naukę.

 

 Gorzowski Festiwal Nauki z AWF 2017

 Gorzowski Festiwal Nauki z AWF 2018

 

   
     

 Gorzowski Festiwal Nauki z AWF 2019

 Gorzowski Festiwal Nauki z AWF  2020?

 
 

 

Gorzowski Festiwal Nauki z AWF  2020

W związku z sytuacją epidemiczną wywołaną koronawirusem,  organzcjia 4 edycji festiwalu została przeniesiona na rok 2021.

Szczegółowe informacje

Dział Marketingu i Karier,
tel. 95 72 79 200,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.