Studentka naszej Filii, Pani Aleksandra Kozłowska, podczas Lubuskich Igrzysk Studentów w rywalizacji tenisistek i tenisistów stołowych zdobyła wicemistrzowski tytuł. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!  

Czytaj więcej...

4 grudnia 2019 r. na pływalni przy ul. Wyspiańskiego w Zielonej Górze akademickie reprezentacje Zielonej Góry i Gorzowa Wlkp. po raz szósty rywalizowały w zawodach pływackich o „Puchar Dziekana Wydziału Nauk Biologicznych Uniwersytetu Zielonogórskiego”.

Czytaj więcej...

Męska reprezentacja naszej Filii w piłce siatkowej prowadzona przez dwójkę trenerów: Łukasza Lamchę i Filipa Frankowskiego, dwukrotnie pokonała drużynę AZS UZ Zielona Góra. Tym samym Panowie awansowali do półfinału Akademickich Mistrzostw Polski, który odbędzie się w kwietniu 2020 roku w Opolu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo,

z okazji zbliżających się Świat Bożego Narodzenia, serdecznie zapraszamy na tradycyjne Spotkanie Opłatkowe, które odbędzie się 18 grudnia br. o godz. 11:00 w Bufecie Studenckim. W tym dniu obowiązywać będą godziny rektorskie w godz. 10.45-12.15.

Dziekan dr hab. Leszek Zguczyński

Święta tuż, tuż! Z tej okazji Samorząd Studencki tradycyjnie organizuje słodką akcję, podczas której będziecie można zakupić przepyszne ciasta domowych wypieków! Akcja ma na celu zbiórkę datków na cele charytatywne. Równocześnie z Akcją Ciacho będzie prowadzona rejestracja potencjalnych dawców szpiku.
Zapraszamy 11 grudnia do budynku fizjoterapii w godz. 9.00-14.00.