futsal 0W dniach 5-8 marca 2015 r. w Gdańsku odbył się Finał Akademickich Mistrzostw Polski w Futsalu Kobiet. Reprezentacja naszej Uczelni zajęła 5 miejsce w klasyfikacji ogólnej, a zarazem 2 miejsce w klasyfikacji Akademii Wychowania Fizycznego, zdobywając tym samym srebrny medal. Dziewczynom serdecznie gratulujemy sukcesu, a na ręce Władz ZWKF oraz Sekcji Obsługi Studenta składamy podziękowania za umożliwienie wyjazdu na Mistrzostwa.

futsal 1

Górny rząd od lewej: Katarzyna Nowicka, Barbara Szkolnicka, Patrycja Pawłowska, Dr Eleonora Sikora (Trener), Beata Walczyk, Klaudia Sobczak
Dolny rząd od lewej: Katarzyna Poźniak, Barbara Zdunek, Magdalena Kałuzińska, Katarzyna Śliwińska, Adrianna Szlendak, Mgr Katarzyna Piekarz